here

Z siedzibą w Cleveland, Ohio – Indianie są profesjonalna skład baseballowa główną siedzibę spośród powrotem w 1901 roku. Całokształt został zwany Indianie z powodu wniosku złożonego za pomocą właściciela klubu po homepage 1914, agregat kultowy jest także dwóch innych pseudonimów takich kiedy Plemienia oraz Wahoos. Pora Wahoo jest bezpośrednim nawiązaniem do logotyp zespołu w którym znajduje się Indiańska, iż ​​ma dostać niektórych, jakkolwiek jesteś wśród rdzennych Amerykanów w ciągu prawa ręka utrwalają ten stereotyp.
Ich obecne ballpark jest Progressive Field, właścicielem zespołu jest Larry Dolan, brygadzista jest Wedge Eric a General Manager jest Shapiro.
Chwile import a osiągnięcia:
Cleveland Indians są o osiągnięciach, w rzeczywistości, mają dużą liczbę głównych tytułów League Baseball, żeby przedstawić go. Indianie zdobył piątka amerykańskich proporczyki League w pięciu różnych lat (1920, 1948, 1954, 1995 natomiast na basta 1997), mało tego wygrał siódemka centralnych tytułów podziału w prawie siódemka kolejnych lat, co jest nie mniej aniżeli niezwykle klasyczny, iż obejmują skończony 1995 oraz 2007, a poprzedni, ale nie w żadnym razie mieli do udanych udziałów World Series w latach 1920 w 1948 r. i za sprawą aparycja rzeczy, które nie są nadto w oddali od zwycięstwa po uderzenie dalszy degustacji słodkich.
Dzbany w aktualnym spisie:
-Fausto Carmona
-Niemieckie siewcami
-Cliff Lee
Jackson-Zach
-Anthony Reyes
-Scott Lewis
Cleveland Indians Aktualności:
Cleveland Indians wydają się być wyposażonym całkiem świetlaną czas przyszły zanim nami w charakterze Cliff Lee.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.