dmuchane zamki

Istnieją słowo w słowo tysiące związków chemicznych znanych jak “dodatki do żywności”, które są planowo dodawane aż do naszych produktów spożywczych, natomiast niektóre z nich są związane spośród rakiem oraz innymi chorobami. Toteż jest, który jest alians pomiędzy dodatków do żywności i zdrowia tudzież szkodliwych skutków potencjalnych?
W 1958 roku poziom przyjął klauzuli Delaney Akcesoria poprawkę Pożywienie, które zakazane firmom dodanie znanych szkodliwych chemicznych aż do żywności. Pomimo tego blisko owo, permanentnie są niebezpieczne substancje chemiczne, które nieustannie są dodawane do naszej żywności natomiast jest, aby , jakie chemikalia są a jakie są [LINK] zagrożenia są.
Jedyną obroną mamy jako konsumenci, że pełnia zapakowane pożywienie jest wymagane aż do listy wszystkich składników na etykiecie. Musimy nauczać się i zapoznania się spośród szkodliwych dodatków aż do żywności, i czytać każdy etykiety żywności, którą nabywają. If you have any thoughts regarding in which and how to use dmuchane zamki, you can call us at the web site. Wyzwaniem jest natomiast to, że firmy spożywcze mają tendencję aż do poszukiwania tych podejrzanych składników trochę nudne, ukrywając ich w trudno odkryć obszary opakowaniu oraz co print niezwykle małe, w istocie tak aby zniechęcić do ich odkrycia.
Nazwy tych substancji przypadkiem się pogmatwać sprawy. Te nazwy chemiczne są długie zaś zagranicznych brzmiące, a zasoby ludzkie pokonać ponad nimi, dlatego że są one uciążliwe zaś uszczknąć przeczytać. Producenci żywności są sprytne. Oni użyć zdrowego brzmiących fraz dupe osób, których wizerunek do myślenia, ​​produkt jest wolny od chwili dodatków chemicznych.

Comments are closed.